Вход

Стрілецько-патріотичний збір "Зброя моєї України"

Шановні співгромадяни та українці! Війна росії проти нас та нашої Батьківщини приносить нам багато горя та непоправних втрат. Зараз ми бачимо, наскільки важливо кожному громадянину мати зброю для захисту нашої країни і дуже важливо вміти зі зброєю керуватися!

ССК Аванпост

СКК Аванпост

Спортивний Стрілецький Клуб «Аванпост» спільно з компанією ZBROIA розпочинають великий та дуже важливий проект Стрілецько–патріотичних зборів, названих «Моя Україна та зброя!»

Ми зробимо цей захід регулярним та доступним для всіх громадян, які бажають навчитися поводитися зі зброєю, доступною на даний час на збройовому ринку України, підвищити свої стрілецькі навички, отримати нову інформацію.

Збір пройде на полігоні Стрілецького Клубу АВАНПОСТ, який розташований у Харківській області (50 км від міста). Будь-який бажаючий може абсолютно вільно зареєструватися та прийти як глядач. Участь у зборах є ❗️БЕЗКОШТОВНОЮ❗️ для всіх!

Ви матимете можливість:

  • спостерігати за роботою професійних стрільців, які працюють у змагальному форматі
  • поспостерігати за мішенями на відеотрансляції в реальному часі на моніторі
  • поставити будь-які питання, після виконання стрілками вправ, та отримати на них кваліфіковані відповіді

Дата проведення 13.08.2022

Початок реєстрації о 10:30

ас проведення заходу з 11:00 до 15:00

У стрілецькій програмі:

  • стрільба на 500 метрів по паперовій мішені,
  • стрільба на 1000 метрів по гонгу,
  • стрільба з нестабільних положень.

СКК Аванпост

Для глядачів, які бажають стріляти зі зброї, буде проведено невеликий челендж у форматі стрільби на 300 метрів за дуже цікавими паперовими мішенями! А також подарунки переможцям від компанії ZBROIA! (участь у цьому челенджі буде доступна за окрему плату за боєприпаси)

Головний бонус Зборів у тому, що компанія ZBROIA надає для ознайомлення всім охочим вогнепальну зброю, доступну до придбання громадян України на законних підставах! Можете ознайомитися з новинками збройового ринку, потримати в руках зброю, що сподобалася, в стрілецькій галереї побачити в приціл справжні мішені на відстанях до 1200 метрів!

На Зборах працюватиме повноцінна кухня з командою професійних кухарів, надзвичайно смачні страви на грилі, прохолодні напої, чай, кава, зона відпочинку. Послуги кухні доступні за окрему оплату.

Попередня реєстрація на Збори є ❗️ОБОВ'ЯЗКОВОЮ❗️ для кожного, хто бажає брати участь як глядач. Форма для реєстрації доступна за посиланням — ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ, від вас потрібний лише паспорт громадянина України. Координати місця проведення надсилаємо після отримання від Вас реєстраційної форми.

!!!ДО УВАГИ!!! Дуже сподіваємось на стрільців, які бажають взяти участь у змагальній частині заходу! Пишіть, обговоримо деталі, зареєструємо!

Чекаємо на всіх охочих!

+380 95 652 49 36
+380 67 173 94 67