Вход
Корзина
0

Класична пневматика чи з попереднім накачуванням (РСР)?

Зображення гвинтівки з попереднім накачуванням Ekol

Наша компанія є офіційним представником всесвітньо відомого виробника Ekol Voltran в Україні. Ми вирішили розширити асортимент товарів, які роками постачали на ринок України. Спочатку, широкого признання отримали шумові пістолети та револьвери під набої Флобера, пневматичні пістолети і гвинтівки, а тепер ще і гвинтівки з попереднім накачуванням (РСР).

Класична пневматика

Для розуміння різниці між пружинно-поршневою та пневматикою з попереднім накачуванням порівняємо гвинтівки Ekol. Перша – це пневматична гвинтівка Ekol Thunder-M ES450 Gas Piston з газовою пружиною. Вага – 2.7 кілограми, довжина – 1145 мм.

Зображення гвинтівки Ekol Thunder M

Газова пружина має одразу кілька переваг у порівнянні із звичайною. По-перше, це її довговічність. Якщо життєвий цикл звичайної пружини складає 2000-2500 пострілів, то газова не втрачає працездатності навіть після 10 000 пострілів. Після чого її можна заправити на наступні 10 тисяч пострілів. Загальний ресурс газової пружини складає в середньому 30 000 пострілів. Погодьтеся, колосальна різниця порівняно з звичайною пружиною. Також до переваг можна віднести значно меншу вібрацію при стрільбі і можливість тривалий час тримати гвинтівку у зведеному стані.

Гвинтівка має регульовану щоку, про що свідчить буква М у назві моделі.

Пневматика з попереднім накачуванням

А тепер переходимо до серії РСР гвинтівок компанії Ekol. Пневматика з попереднім накачування – це нове покоління гвинтівок, які по технічним характеристикам, зручності і точності стрільби значно переважають класичні переламки. Всі вони багатозарядні і постріл здійснюється за рахунок стисненого повітря, яке накачується у резервуар під тиском 200 бар. Тож давайте подивимось, що нам пропонує виробник Ekol Voltran для високоточної стрільби з пневматики.

Зображення гвинтівки Ekol

І перша новинка – це гвинтівка Ekol Esp2450H у калібрі 4,5 мм. Гвинтівка досить легка як для свого класу, всього 2.5 кг, за рахунок ложі, що виробляється з якісного пластику. Телескопічний приклад регулюється за довжиною, а щока – за висотою.

Довжина нарізного ствола складає 275 мм. Об’єм резервуара 105 см3 при максимальному тиску 200 Бар. Контролювати тиск ви можете за допомогою манометра, який знаходиться у нижній частині ложі. Зазначимо, що зелена шкала на манометрі досягає позначки 250 Бар. Але пам’ятайте, що максимальний тиск заправки резервуара не має перевищувати 200 Бар. Будьте уважні!

Резервуар не має редуктора, але є можливість регулювати енергію пострілу у діапазоні від 5 до 18 Дж. Зробити це можливо за допомогою гвинта, регулюючи який змнінюється діаметр пропускного каналу, збільшуючи чи зменшуючи порцію повітря для пострілу.

Щоб заправити гвинтівку, необхідно одним обертом провернути кришку резервуара, поєднавши її внутрішній і зовнішній отвори. Використовуючи швидкораз’ємний штуцер, що йде у комплекті, гвинтівку можна заправити за допомогою ручного насоса, компресора або з балона.

Гвинтівка багатозарядна, має два магазини закритого типу, кожен з яких містить 14 куль.

Для того, щоб взвести затвор, спочатку треба розблокувати замок, який попреджує його самовзведення під час пострілу. Магазин вставляється з правого боку гвинтівки (де запобіжник). На корпусі магазина ви бачите паз, який треба зіставити з проріззю у корпусі гвинтівки (показано на відео).

Тепер щодо комплектації – тут є саундмодератор, який встановлюється на різьбу ствола. На цю ж різьбу можна встановити прицільну мушку, яка разом із планкою іде у комплекті з гвинтівкою. Вони обладнані фібергласовими нитками, які допомагають прицілюватися в сутінках.

Для стрільби на дальні дистанції необхідно встановлення оптичного прицілу з кріпленням «ластівчин хвіст».

Є така сама модель з об’ємом резервуару 160 см3 і енергетикою пострілу 20 Джоулів, її назва – Esp3450H.

Наступна новинка для тих хто вшановує класику – це Ekol Esp4450H з прикладом типу Монте-Карло і регульованою щокою. Вага гвинтівки вже 3.2 кілограми, а довжина ствола майже 500 мм. Об’єм резервуара тут вже 260 см3 і, відповідно, зросла енергетика пострілу до 25 Дж. Всі інші характеристики і комплектація співпадають. Окрім того, що тут з’явилися розкладні сошки, які одночасно можуть слугувати як тактичне руків’я для стрільби.

Така ж модель з об’ємом резервуара 330 см3 і енергетикою пострілу 30 Дж – Ekol Esp1450H.

Якщо вам виповнилось 18 років і ви маєте бажання придбати пневматичну гвинтівку

то зробити це ви можете в нашому інтернет-магазині або у будь-якому роздрібному магазині торгівельної мережі ZBROIA. У нас ви знайдете широкий асортимент пневматичних гвинтівок всесвітньо відомих виробників.

Гвинтівки під брендом Ekol Voltran

Комментарии

Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
Написать отзыв
Имя
E-mail
Отзыв
Рейтинг
Код
captcha
Введите символы с картинки.